Burc yorumlari

 • Başbakan Yardımcısı Açıklıyor?

  basbakan-yardimcisi-rus-ucagini-pilotlar-kendi-8650344_x_4761_300

  Başbakan Yardımcısı mehmet şimşek Rus yayın kuruluşu Sputnik’e konuştu. Şimşek, 24 Kasım’da düşürülen Rus uçağı ile ilgili “24 Kasım’da Rus uçağını düşüren pilotlar, kararı kendileri aldı. Bu pilotların darbe girişimi sırasında bombardımanlara katıldığı bilgisi elimizde mevcut” diye konuştu. Şimşek, Suriye uçakları, Türk uçaklarını düşürdüğü için angajman kurallarını değiştirdik. Yeni kurallara göre, bir uçağı vurup vurmama kararı pilotlara bırakıldı” dedi.

  TAZMİNAT ÖDENMESİ GÜNDEME GELMEDİ

  Dönemin Başbakanı ahmet davutoglu savaş uçağının düşürülmesine ilişkin “Tüm uyarılarımıza rağmen dikkate almayan uçak, hava kuvvetlerimiz tarafından düşürülmüştür. Yaptığımız toplantılarda ne yapacağımızın emri bizzat tsk’ya benim tarafımdan verilmiştir” açıklamasında bulunmuştu. Sputnik’in haberine göre Şimşek,Rusya Maliye Bakanı antom Siluanov moskova’da yaptığı görüşmeler sırasında 24 Kasım’da düşürülen Rus Su-24 uçağı için tazminat ödenmesi konusunun gündeme gelmediğini söyledi.

  BOMBARDIMANA KATILDIĞI BİLGİSİ MEVCUT

  Şimşek, 24 Kasım’da Rus uçağını düşüren pilotlar, kararı kendileri aldı. Bu pilotların darbe girişimi sırasında bombardımanlara katıldığı bilgisi elimizde mevcut” diye konuştu.

  SORUŞTURMA YENİDEN BAŞLATILACAK

  Şimşek, Su-24 uçağının düşürülmesiyle ilgili Turkiye de yapılan soruşturmanın darbe girişimiyle ilgili sürecin tamamlanmasının ardından yeniden başlatılacağını da ifade etti.

  KARAR PİLOTLARA BIRAKILDI

  Şimşek, Turkiye nin angajman kurallarını Rus uçağı düşürülmeden önce değiştirildiğini de anımsattı. Şimşek, Suriye uçakları, Türk uçaklarını düşürdüğü için angajman kurallarını değiştirdik. Yeni kurallara göre, bir uçağı vurup vurmama kararı pilotlara bırakıldı  dedi.

  askyerimsohbet, mobilsohbet, androidsohbet, gurbetsohbet, almanyasohbet

   

  Okunma Sayısı ; 564

  Başbakan Yardımcısı Açıklıyor? Benzer Yazılar

  İnsanların yaşanmış acıları vardır .Bazen es geçerler acılarını hayırlısı der…yola devam ederler. Sonra yenilenmeye çalışır,
  Hiç kimse bu dünyada saf ve temiz aşkın olduğuna beni inandıramaz. Yaşadığım ve gördüğüm kadarıyla hiçbir aşk masum değildir.
  Izmir sohbet, sohbet izmir, izmir chat siteleri, chat siteleri, izmir sohbet siteleri
  Sohbete giriş’e tıklayın ve sohbete başlayın. Bedava sohbet siteleri için Askyerim.Net sizlere olanak sağlar. Ücretsiz üye olun ve
  Sabahın köründe uyanıp yeni bir günün başlama heyecanıyla güne uyanan o, şikayet etmeden onca yolu sevdiğine kavuşmak için gelirdi. İstanbul’un
  Yalnızlık neden bi insana iyi gelir hiç düşündünüz mü? Cünkü etrafındaki boş kalabalıktan bir an uzaklaşınca o kalabalığın sadece boş

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  *

  Başbakan Yardımcısı Açıklıyor? Etiketler

  Sohbet | Seviyeli Sohbet | Sohbet Odaları | Aşk Sohbet | Sevgi Sohbet | Chat
  sohbet chat gay sohbet