Burc yorumlari

 • Hayatımızı Kaplayan Teknoloji

   

  Www.google.com hergün 3 milyar google araması.
  Dünyanın en popüler ve en büyük arama motoru 1998 de Larry page ve Sergey Brin tarafından California daki bir garajda gelistirilmistir.
  günlük aramaların 1 milyarı akıllı telefondan yapılıyor.
  www.youtube.com yayınlanan ilk youtube videosu,kuruculardan Javed Karim’in san Diego hayvanat bahçesinde çektiği videodur ve 10 milyondan fazla izlenmistir.Su ana değin en çok izlenen video şarkıcı Psy’in “Gangnam Styl” adlı şarkısının videosudur ve 2 milyardan çok izlenmistir.
  Www.twitter.com ilk tivit 21 mart 2006 da kurucu ortaklardan Jack Dorsey tarafından atilmistir.
  hergün gonderilen tivitler 10 milyon sayfalik bir kitaba karşılık gelir. 1 milyarinci tivit,ilk tivitten 3 yıl 2 ay bir gün sonra atilmistir.
  Her saniye 7500 tivit atiliyor.
  1,3 milyar kayıtlı kullanıcı vardır.aylik 320 milyonun üzerinde etkin kullanım olur.Ortalama takipçi sayısı 208 dir.
  Www.facebook.com hergün 1,25 milyar kullanıcı siteye giriyor.Mark Zuckkerberg kırmızı-yesil renk koru oldugu icin facebook renkleri hep mavinin tonlarından seciliyor.
  yüklenmiş fotoğraf sayısı 250 milyarın üstünde dir facebook kullanicilari hergün ortalama 20 dakikalarıni sitede geçiriyor.
  Her an dünyada kaç internet kullanıcısi olduğunu şu adresten öğrenebilirsiniz httb://www.internetlivestats.com

  Okunma Sayısı ; 254

  Hayatımızı Kaplayan Teknoloji Benzer Yazılar

  İnsanların yaşanmış acıları vardır .Bazen es geçerler acılarını hayırlısı der…yola devam ederler. Sonra yenilenmeye çalışır,
  Hiç kimse bu dünyada saf ve temiz aşkın olduğuna beni inandıramaz. Yaşadığım ve gördüğüm kadarıyla hiçbir aşk masum değildir.
  Izmir sohbet, sohbet izmir, izmir chat siteleri, chat siteleri, izmir sohbet siteleri
  Sohbete giriş’e tıklayın ve sohbete başlayın. Bedava sohbet siteleri için Askyerim.Net sizlere olanak sağlar. Ücretsiz üye olun ve
  Sabahın köründe uyanıp yeni bir günün başlama heyecanıyla güne uyanan o, şikayet etmeden onca yolu sevdiğine kavuşmak için gelirdi. İstanbul’un
  Yalnızlık neden bi insana iyi gelir hiç düşündünüz mü? Cünkü etrafındaki boş kalabalıktan bir an uzaklaşınca o kalabalığın sadece boş

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  *

  Hayatımızı Kaplayan Teknoloji Etiketler

  Sohbet | Seviyeli Sohbet | Sohbet Odaları | Aşk Sohbet | Sevgi Sohbet | Chat
  sohbet chat gay sohbet