Bilal Sonses inatçı keçi Şarkı Sözü

www.askyerim.net

Bilal Sonses inatçı keçi şarkı sözü

– bugün sizlere duygularımdan bahsetmek isterken bundan bahsetmiştim Bilal Sonses inatçı keçi Şarkı sözleriyle sizleri başbaşa bırakalım.

merhaba arkadaşlar nasılsınız 🙂 sizlere bugün güzel bir şarkı yazmak istedim son zamanlarda popiler olan bilal sonses
gerçekten bestesiyle sözleriyle şarkılarıyla vede sesiyle kendini sevdirmeyi başardı vede şuanda hızlı adımlarla haraket etmeye devam ediyor sesini kesmesin rabbim bilal sonses herzaman sana destek olacagız #Askyerim Ailesi olarak herzaman senin şarkılarınıda burada paylaşıcağız amacımız burada Sohbet sitesi güzel olsun özel olsun ve sizlerin istekleri doğrusunda bu sunucuyu açmış bulunuyorum ve sizlerinde desteklerini bekliyorum destekden kastımız kesinlikle sizlerden ücret vb talep edilmicektir sadece istedigimiz ‘akıl Akıldan üstündür’ mantıgıyla yola cıktık vede sizlerinde fikirlerine ihtiyacımız var.

Bilal Sonses inatçı keçi


Gitsen de geleceğim hep, ölürüm inan bitti diyeceğime Ben adında ki bir heceyim hep, bir gündüzüm bir geceyim hep Hiç inanmadım biteceğine, beni böylesi uçuruma iteceğine Yazmasaydın sileceğine, ah böyle zamansız gideceğine üşürüm yoksan, sevgilim olsan Gelip başını yine omzuma koysan başım belada seni kime sorsam Gözlerim yaş değil, seninle dolsa Bugünüme dair hep seni okudum, yarınıma naziren hep yine olurum Bugün yine başımı belaya soktun, olsun varsın belalın olurum Yetmez mi? Değmez mi? Boynun bükülmez mi? İçindeki inat keçi hiç tükenmez mi? içimdeki yaralar hep senin hatıran, bir dolu dizgin hayalin batıran

Gerçekten çok güzel olmuş şarkı sözlerini yazana kadar gerçekten şarkıyı daha çok sevdim vede sizleride burada bekliyoruz arkadaşlar ALLAH’A Emanet olun.

Bilal Sonses inatçı keçi Şarkı Sözü

Bilal Sonses inatçı keçi Şarkı Sözü

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

www.askyerim.net

Sohbet Sitesi - Seviyeli sohbet sitesi ücretsiz chat ediyoruz Sohbet Sitesi ...

www.askyerim.net

Fatih Bulut Nazlı Yar Sözleri - Chat sohbet sitesi ailesi olarak burada sizleri ...

www.askyerim.net

Sohbet Çalma Addonu - Hoşgeldiniz umarım işinize yarar zaten gerçekten çok ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?