Futbol Sohbet

www.askyerim.net

Futbol Sohbet

Kaliteli sohbet sitesi olan Askyerim Futbol Sohbet i ile sizlerle birlikte karşınızdayız Chat Sohbet Sitesi Sitemize hoşgeldiniz…

Sizlere günümüz futbola duyulan aşkı , sevgiyi dile getiricem sadece sohbet ile yazılarla sizlerle buluşmayalım demi….
Aslında sitemizde sohbet , diyalog halindeyken futbol ve siyaset konuşmak bazen kötü sonuçlara el verebiliyo , ben bu
yazımda en azından içimizdeki spor , futbol sevdasını dile getireyim dedim ama sitemizde tabikide spor olarak hangi renklere
bağlıysanız o takımın kanal odaları mevcuttur sadece futbol konuşulmuyor bu odalarımızda basketbol , valeybol , futbol siz hangi spor dalıyla ilgileniyorsanız
sohbetinizi edebilirsiniz.

Ücretsiz Futbol Sohbet Ortamı

Ben sizlere öncelikle görüşlerimi akratayım….
Günümüzün futbolu sportif bir faaliyet ya da bir uğraş olmaktan çıkıp büyük bir ekonomik gücü içinde barındıran bir sektör olarak karşımızda durmaktadır.
Tabi ki bu ekonomik beklentilerin ve bu gücün doğurduğu sıkıntılar futbolun doğasını da tahrip etmiştir.
Futbolda bir mücadelenin sonucunda elde edilen başarılar yerini, bütünüyle kurumsal olarak yapılan faaliyetlere bırakmıştır. Sahada ki başarıların elde edilmesi için yoğun bir kurumsal çalışmalar yapılmaktadır.
Futbolun kurumsal kimliği sportif alanın önüne geçmiştir. Bunun yanında futbolun beslediği yeni sektörler ve kazanç alanları ortaya çıkmıştır.
Devlet bile futbolun bu yapısını kanıksayıp desteklemiştir. Daha da ileri gidip modern kumarhane diyebileceğimiz bahis oyunları ile bu durumdan nemalanmaya çalışmaktadır. Devlet kendi eliyle vatandaşına kumar oynatmakta ve oynanmasını teşvik etmektedir.
Futbolun günümüzdeki yeri ve önemi tartışılmaz. Oynayanlar ve seyredenlerin yanında yönetenleri ile çağımızın futbolu bir endüstri haline gelmiştir.
Bir karşıt ve tezatlar oyunu olması nedeniyle hem oynayanı hem de izleyeni yeni pozisyona, heyecana ve zevke taşıması nedeniyle güncel hayatta hep farklı kılınmıştır.

Sohbet Ortamı

Hepimizin içinde bir top vurma dürtüsü vardır aslında. Yolda yürürken bize doğru gelen bir topa hareketlenmek, yerde olan bir çöpe vurmak, küçükken çoraplarımızı kullanarak yaptığımız yuvarlağa benzer bir zamazingoyla oynamamız, vs… Bütün bunlar futbola olan aşkı doğrular nitelikte.
Yine yılın büyük çoğunluğunda halkın gündemini hep futbol meşgul ediyor, bunca sorun, sıkıntı, acil durum varken bile televizyon kanalları, gazete, internet gibi haber kaynaklarında hep daha fazla göze batmaktadır.
Futbol maçları öyle havada oynanıyor ki hem oynayan hem de seyirci heyecan ve sevinç çığlıklarına bürünerek kendinden geçiyor, hiçbir manası ve haklı gerekçesi de olmayan bu gösterilerde çoğunluk argo kelimelerde kullanılır öyle ki bazen ölmüş değerlerimize bile hakaret ediliyor.

Futbol Sohbet

Futbol Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

www.askyerim.net

Erzurum Chat Odaları - Ücretsiz seviyeli sohbet sitesinde sizlerle birlikteyiz ...

www.askyerim.net

Sohbet Chat - Keyifli Muhabbet edebiliceginiz Askyerim Sizleride aramızda ...

www.askyerim.net

Ücretsiz Chat Seviyeli sohbet sitemizde sizlerle birlikteyiz Ücretsiz Chat ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?