Sohbet Ve Aşk

www.askyerim.net

Sohbet Ve Aşk

Sizlerde Kaliteli Sohbet etmek istermisiniz? Sohbet ve Aşk Sitesinde sizleride bekliyoruz Seviyeli Sohbet Ortamı Çok degerli arkadaşlar ve google okuyucuları. öncelikle slm. sanal aleminin kısacık selamı slm demek. aslında selam denmesi gerekiyo neyse günümüzde artık insanlarımız öle bi duruma geldiki büyükden
küçüge kimse realde toplanıp bi araya gelip sohbet etmiyoo tamamen sanallaşdık her şey sanalda oluyo artık.
sohbet, de aşk, da arkadaşlık, da tabi nekadar dogru konuşuyolar çok nadiren herkes real hayatında isteyipde
yapamadılklarını sanal hayatda yapmaya çalışıyor. kimligini gizleyerek yalan söleyerek ama gerekmeski yalana dimi.

Aşk Sohbet

Sitesinde ama bu arada çok iyide dostluk arkadaşlık kuranlada oluyoo pırıl pırıl çok iyi insanlarda tanıyosun. sanalı iyi yönden kullanırsan çok iyii ama kötüye kullanırsan allah muafaza hayatınız kayar. o yüzden bu Sohbet Ortamı Sitesini açdım ki herkese özellikle bayanlara zarar gelmesin diye inş başşarmışımdır onu bilmiyorum ama askyerim.net sunucular içinde bi ayrıcalıkdır diye düşünüyorum. varmısınız bizle olmaya sohbetin dostlugun arkadsaşlıgın tadını çıkarmaya Bizlerin amacları gayet güzel ve özeldir bizler burada Aile ortamı Kurmak için elimizden geleni yaptık vede bunu başarıcağımızı düşünüyorum ve sizleride burada bekliyorum Kaliteli Sohbet Sayesinde bütün Akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilirsiniz Sizleride burada aramızda görmekten mutluluk duyarız bizler Sohbet Ailesi olarak kurallarımıza uygun şekilde burada Keyifli dakikalar geçiriyoruz ve sizleride burada bekliyoruz.

Canlı Sohbet Ortamı

Sayesinde bütün her ilden ilçesinden yurt dışından yurt içinden aklınızda neresi varsa oradaki şehirdeki arkadaşlarımız bizlerle birlikte Sohbet Ediyor ve sizleride bekliyoruz kim bilir reel hayatınızda belki size yakın bir yerde ilde veya ilçede veya mahallenizdende birisi olur bizdeki Mantık Dünya Kücük sanal daha küçük demişsiz boşa değil yıllardır görüşmedigim arkadaşlarımı Sohbet Chat Odasında Gördüm ve cok mutlu oldum ee bunlardan biriside siz olabilirsiniz şimdi Sizlere Kurallarımızdan bahsetmek istiyorum.

Sohbet Kuralları

1 ) +18 Yaş altı Giriş yapmak yasaktır : Tesbit edildigi dakikadan kanaldan sunucudan Uzaklaştırılcaktır.

2 ) Reklam / Proxy / Botnet / Ddos Atack / Yapmak yasaktır yapan kişiler ip adresleri tesbit edilip bilişim suçlara verilicektir.

3 ) Kanal genelinde – Siyaset – Din – Irk – Ayrımı yapmak yasaktır.

4 ) Kurallara uymuyan kişiler veya kişi siteden uzaklaştırılcaktır bizlerin amacları burada seviyeli Sohbet sitesi Kurmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve sizleride burada bekliyoruz Hızlı giriş için aşağıdaki resme tıklıya bilirsiniz ALLAH’A Emanet olun.

Sohbet Ve Aşk

Sohbet Ve Aşk

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

www.askyerim.net

Sohbet Chat Odaları - Keyifli dakikalar sizleri bekliyor Sohbet Chat Odaları ...

www.askyerim.net

Erzincan Sohbet - Kaliteli sohbet sitesi olan Erzincan Sohbet Sizler için ...

www.askyerim.net

Elazığ Sohbet - Ücretsiz seviyeli sohbet sitemizde sizleri beklemekteyiz, ...


YORUMYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?