Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Askyerim.Net ,Seviyeli Sohbet Sanal Chat Ortamı - Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?


Tokat Sohbet odalari

Tokat Sohbet odalarimiza hoşgeldiniz arkadaslar , bildiğiniz gibi tokat ilimiz anadolunun bağrından gelen yiğidin harman olduğu bir memlekettir. İnsanları çok sıcak kanlı ve saygılıdırlar, sizde tokatlı hemşerileriniz ile sohbet ortamı kurmak istiyorsanız tam adresindesiniz , tokat sohbet ve chat sitesi , Sunucumuzda her il ve ilçelerden insanlar vardır, sizde eski arkadas ve dostluklarınızı sitemizden bulabilirsiniz , günümüzde yazılı sohbet ortamı azalsa bile biz yıllardır yazılı sohbet odaları adına hizmet vermekteyiz , Tokat Sohbet , tokat chat , tokat sohbet sitesi gibi kelimelerde googlede öncülük etmekteyiz.

 

TOKAT SOHBET ODALARI

Tokat odalarımıza giriş ücretsiz ve üyeliksiz olduğu gibi, Mobil girişler gibi bire bir sohbet edebileceğiniz özel odalarımız da tamamen ücretsizdir. Odalarımıza girdiğiniz andan itibaren kaliteyi ve seviyeyi hissedeceğiniz gibi sizlerden hiç bir ücret veya gold üyelik gibi bir seçenek sunulmayacaktır.

 

Sizler burada keyifli sohbetin tadını çıkarma adına çabalarken bizlerde aynı şekilde sizlere Kaliteli Tokat sohbet imkanları sağlamaya gayret ediyoruz.

Tokat Ülkemizin küçük şirin illerinden biri olup Tokat ilinin Plaka kodu 60 tır.

Fiziki olarak Karadeniz Bölgesi huy olarak İç Anadolu kültürünü yansıtan 60 plakalı Tokat, bozulmamış doğası ve adetleriyle efsane illerimizden biri.

1. Tokat kebabı

2. Sezar’ın Veni, Vidi, Vici yani Geldim, Gördüm, Yendim dediği yer

3. Üçbeş adı verilen süslemeli elbise

4. Oy onbeşli onbeşli isimli türküye de konu olan Çanakkale Savaşı’nda cepheye giden genç askerleri

5. Ellik halayı

6. Zile pekmezi

7. Yaprak sarma

8. Katmer

9. Tokat çemeni

Sayamadığımız daha neleri 🙂 askyerim.net keyifli sohbet diler


Toplam 16 Yorumlar
aRtiSt

Tokatın herşeyi güzeldir, herkes tokatı gezip görmeli diye düşünüyorum : )

Effy`

((: Ahhh Tokat ahhh ne desem bilemedim Türkiyemin her yeri ayrı güzel tokat gbi ((;

UqurCan

tokat mı tokat denilince akla hey onbeşlıler gelır katmeri çemeni tokat kebanın verdegı lezzetın sarmayla buluşması ve hamam kültürünün ilk basladı türkülerin kralı kıvırcık ali gibi üstadları cıkardıgı yerdır anlatmaya kelımeler yetmez guzel memleketim tokatımı #tokatagitmekgerek

Kaktüs

Türkiyemin güzelliklerinden ayrı bir güzel ili Tokat.. Tokat deyince; Özü Can, karakteri mert insanı ilk aklıma gelen...

Kaktüs

Türkiyemin güzelliklerinden ayrı bir güzel ili Tokat.. Tokat deyince; Özü Can, karakteri mert insanı ilk aklıma gelen...

Kaktüs Cadı CadaloZ

Hatti, Hitit, Frig, Roma, Bizans, Danişmendli, İlhanlı, Selçuklu ve Osmanlı Dönemine kadar gelişen süreç içerisinde tarihin her dönemine ait eserleri Tokat'ın her bölgesinde bulabilmek mümkündür. Bu yönüyle Tokat bir açık hava müzesi konumundadır. Şahsi olarak diyebileceğim tek şey; Tokat insanın mert olduğu, dosta Can olduğudur....

PoLen

Emeğinize sağlık tokatlilara selam ......

karabiber

Hey onbeşli onbeşli Tokat yolları taşlı onbeşliler gidiyor kızların gözü yaşlı :)) askyerim.net sakinlerine kucak dolusu sevgiler =))

Feride

Hiç gitmedim bilemeyomm sadece yaprak sarmasini yedim güzeldi emeği geçenlere teşekkürler (:

Son`Liman

Rabbim Bizlerin Ağzının Tadını Bozmasın Hiç Bir Türk Güzel Türkiye’mizden Mahrum Kalmasın İnşallah ,Emeğinize Sağlık ...

MupteLa

Tokati anlatmaya kelimeler yetmez belki düşüncelerimize tercüme olan arkadaşları kutluyorum. Emeğinize sağlık Melike sen hariç.:)

LeyLi

Yeşil mercimek, yeşil soğan, yeşil biber, maydanoz, kuru soğan, domates salçası, dere otu, reyhan,Küçük parçalar halinde kesilen (kuşbaşı) etler baharat, kırmızı biber ve Soğanla terbiye ediLirse Immm :) Bakla Dolması Zile Pekmezi Keşkek Cevizli Şeker Sucuğu Madımak Tokatın Meşur Hadin aŞkyerim aiLeSi Hep Beraber Tokata Gidiyoruz :P TokatLıLara SeLamLar..

ALpeR

ßi defaSında qeÇerken Tokat Keßaßı yemiştim ( : HâLa tadı damağımda :D Tokat'LıLara SeLamLar

MupteLa

Tokatlılara selam Aşkyerim de güzel insanlarla sohbete devam :)

cCc

Geldim tokata gordum ellik halayini ve yedim kebabini simdikde gidiyorum askyerim.net e. tokatlilara selamlar :)

Melike

Benim Türkiye min her yeri ayrı ayrı güzeldir Tokata selam olsun ...

Bir cevap bırakın.