Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Askyerim.Net ,Seviyeli Sohbet Sanal Chat Ortamı - Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?


Arkadaş Bulmak Çok Kolay

ARKADAŞ BUL

Arkadaşlık Sevgilerin en yücesi, en derini dost sevgisidir. Arkadaş sevgisi, insanoğlunun başkasını kendinde, kendini de başkasında bulmasıdır.

Sohbet sitelerinin de en çok önem verdiği konulardan biri olan özellikle arkadaş bulma sitesi adına açılmış sitelerin en önemli noktalarından biri ciddi arkadaş ve arkadaşlıktır.

Sunucuya gelen kullanıcının rahatlıkla süre geçirmesi sıkılmaması için yapmış olduğumuz  çalışmalar ise oyun ve radyo kanallarıdır.

Sizin kanalda ciddi bir  arkadaş bulmak için geldiğinizi biliyor ve yazdığınız her cümleyi takip ediyoruz.

Yazı, insanı sonsuza dek temsil edebilecek en köktenci güç olarak duruyor karşımızda. Ve sonsuzluk anlayışımızın bizi getirdiği noktada insan, yazdıkça ölümsüzleşiyor.

Siz arkadaş bulmak için çabalarken en yakınınızdaki dostlarınızı ihmal edebilir görmezden gelebilirsiniz, o yüzden arkadaş bulma sitelerinde bunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Mobil Sohbet

Aramış olduğunız arkadaşı bularak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Mükemmel ortamların buluşma sitesi olan askyerim.net dürüst ilişkiler seviyeli dostluklar oluşturmak için ve en güvenilir sohbetlerde bulunacağınız dostluk Mobil Sohbet sitesidir.

askyerim.net arkadaş bulma sitesi kuralları.
1.Kullananların Sohbet kanallarında argo/küfür kullanmaları yasaktır. Kullanan kullanıcılar görevliler tarafınca uyarılmaktadır.

2.Kanalda bulunan kullanıcıların kanal görevlilerine hakaret etmeleri kesinlikle yasaktır.

3.Kanalda kavga etmek düzey sınırları dışında tartışmak birbirlerini kıracak sözler sarf etmesi yasaktır.

4.Görevlilerin koymuş oldukları kurallara riayet etmek zorunludur. Onların talimatları doğrultusu dışında Mobil Chat kurallarına uymayan kullanıcılar kanaldan banlanarak uzaklaştırılmak zorunda kalabilirler.

Kanala giren kullananların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile ilişkisi kesilir.

Askyerim.net Arkadaş sitesi.Bir cevap bırakın.