Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Askyerim.Net ,Seviyeli Sohbet Sanal Chat Ortamı - Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?


japones muhabbet kuşu

 Şuan beslemekte olduğum japones muhabbet kuşlarımın yavruları büyüdü ve yeme düştü yani kendi başlarına yem yiyebiliyorlar. Konu başlığımızda Japones Japonise Helikopter Hagoromo Muhabbet Kuşu Fiyatları olsun diğer Tepeli Muhabbet Kuşu, Japones, Hagoromo, Show Jumbo İngiliz Çekoslavak Hollanda Yerli Tepeli Muhabbet Kuşları, Kanaryalar Olmak Üzere Doğada Yaşayan Tüm Kanatlıların ve Diğer Canlıların hakkında birçok soru alıyor ve bu sorulara karşılık bilgimiz dahilinde cevaplıyoruz.

Bu tür muhabbet kuşları ülkemizde yeni yeni üretilmeye başladığından tepeli muhabbet kuşlarıda dahil petshoplarda bulunmamakta ve fiyat üreticinin kuşunun kendi gözündeki değerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Örnek verecek olursak bir kişi japones ( japanese ) hagoromo türünde bir kuşa 500 isterken diğer bir kişi 750 hatta 1000 bile isteyebilir. Bu durum diğer kuş türleri ve evcil hayvanlarda da aynı şekilde görülmektedir.

Söylenen fiyatlar hakkında hobi amaçlı besleyenler ve üreticilerin vermiş olduğu fiyatlar yapacağınız pazarlıklar sonucu size uygun gelirse alış veriş yaparsınız değilse söylenen fiyatlara yorum yapmak, abarttığını söylemek hele hele bu tür kuşlar ile ilgili bilgi sahibi değilseniz karşılıklı kötü sözlerle insanlar alıcı ve satıcı olarak birbirinizi rencide edebilmenin önüne geçmek için azda olsa alacağınız canlı hakkında bilgi toplamanız faydalı olacaktır.

Japones Muhabbet Kuşu Fiyatları hakkında bilgi almak için yorum kısmından ulaşabilirsiniz.Toplam 9 Yorumlar
aRtiSt

cok güzeller maşalallah

aSeL

Oyy oyyy cok tatlilar ya ;))

TuTkU

Maşallah ya ne tatlı neler yaratıyor güzel allah'ım

ALpHa

Muhabbet kuşlari hayatimiza renk katan küçük canlilar iyiki varsiniz .. Artist firtina ykms sizde iyiki varsiniz :)

Ruya

Cok tatlilar yaa maşallah yesil olani gorunce kendi kusum geldi aklima kizim sevmek icin kafesin kapisini acmis ucmustu balkondan gelmedi geri ucup gitti ins olmemistir benim yesilim duygulandim :(

Firtina

Sevdanın gökyüzüne kanatlanmış halidir kuşlar. sizde muhabbet kuşunuzu aşkyerim.net te bulabılırsınız sizleride aramızda görmek isterız .. emeğine saglık stendhall güzel insan. artist kardesim masallah güzel kuşlar...

Melike

Oyyy Allahım bu ne güzellik harika ..

PoLen

Muhabbet kuşları huzur veriyor 2 yıldır benimde var aileden biri gibi oluyor bu kuşlarda çok güzel maşallah aşkyerimde kuşçu bile var gelin sorun akıl danışın ben danıştım dediklerini yapmadım kuş öldü:/ siz yapın ölmesin

Kraker

Yavru cift ne kadar acaba

Bir cevap bırakın.