Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Askyerim.Net ,Seviyeli Sohbet Sanal Chat Ortamı - Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?


Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Merhaba Sevgili Okurlar..

Bugün Sizlere Kadınların Nasıl Erkeklerden Hoşlandıgını Paylaşmak Istiyorum. Tüm Erkekler Bayanlar Tarafından Beğenilmek Ister Bana Göre, Yanlışmı Düşünüyorum 🙂 Ve Siz Erkek Okurlarım, Bayanlar Tarafından Beğenilmek Için Neler Yapmak Lazım Bu Konu Hakkında Sizlere Tiyolar Vermek Istiyorum.

Öncelikle Öz Bakım Çok Önemli Diye Düşünüyorum Yani Dış Görünüş. Şimdi Diyceksinizki Beni Seven Dış Görünüşümle Değil Iç Güzelliğimle Kalbimi Sevsin. Haklısınız Yanlız Dış Görünüşte Önemli , Güzel Kokan Bir Erkek Teni Kadınların En Çok Etkilendiği Bir Husustur Ve Kadınlar Lider Erkeklerden Hoşlanır.

Mesela Oturmasını Kalkmasını Bilen, Ağır Başlı Ağır Abi Modunda Nerede Nasıl Konuşacağını Bilen, Boş Konuşmayıpta Dolu Konuşan, Sahiplenici Bir Ruhu Olan Aynı Zamanda Kıskanç Aşırı Değil Ama Aşırısı Zarar. Erkek Kararlı Olacak Ne Istediğini Bilecek, Tabi Yeri Geldiğinde Romantik Olucak Kadınını Mutlu Etmesini Bilecek,kadın Ruhundan Anlayacak.

Bayanlar Yerine Göre Hoş Görülü, Lider, Lafını Geçirebilen, Anlayışlı Ileri Görüşlü Erkeklerden Hoşlanır. Tabi Yerine Görede Eğlenceli Olacaklar Bir Bayanı Güldürebilmekte Çok Önemli :)) Kadınların En Nefret Ettiği Şeyse Bir Erkekte Yapışkanlıktır Yani Sırnaşık, Aman Ha Anında Geri Adım Atarlar Yapmayın Bunu. Bayanları Anlamak Lazım Dinlemek Lazım Sorun Varsa Sorunu Çözmek Lazım Yardımcı Olmak Lazım Onlara. Ve Şikayet Herşeyden Şikayet Eden Erkekleri Sevmezler, Şikayet Yerine Onları Anlamaya Çalışın Karşılaştıgınız Zorluğu Çözmeye Çalışın.

Son Olarak Her Kadının Ağlamak Istediği Bir Omuza Ihtiyacı Vardır. Ağlayan Bir Kadının Göz Yaşlarını Silmenizde Onların Hoşuna Gidecektir Ve Bir Diğer Konuda Bayanların Erkeklerde Görmek Istedikleri Şey Doğru Adam Yani Adam Gibi Adam Olması.

Bayanlara Güven Verin Yalan Söylemeyin Size Güvensinler Güven Kazanmak Çok Önemli Bir Bayanın Gözünde. Güven Olursa Sevgide Olur Saygıda Olur, Sadakatte Olur O Güveni Verin Karşınızdakine.Bir Ilişkide Sevgi Saygı Güven Ilişkinin Baş Temeli Bunlardır Sevgi Saygı Güven Olursa Bir Ilişkide Sağlam Bir Şekilde Ilerlersiniz Değerli Okurlarım.Sevgili Erkek Okurlarım Bu Yazı Umarım Işinize Yarar. Şimdilik Benden Bukadar. Aşk Hayatınızda Başarılar..

LeyLi`Den Sevgilerle..

 Toplam 2 Yorumlar
RenK

Varmi boyle bir adam:)) Cizilen erkek modeli cok hoş her genc kizin hayali belki ama henuz ben rastlamadim askyerim: )

aRtiSt

Emegine saglık Leyli, Yazılarının devamını bekliyoruz Kolay gelsin :)

Bir cevap bırakın.