Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Askyerim.Net ,Seviyeli Sohbet Sanal Chat Ortamı - Merhaba, Seviyeli Sohbet En iyi şekilde Ücretsiz Sanal Chat Ortamı Kurduk 7/24 Muhabbet Keyfi Burada Pekala Sen Neredesin?


Kadir Ezildi Kimdir

Merhabalar arkadaslar fox tv  nin en çok izlenen proğramlarından temizlik benim işim proğram sunucusu Kadir Ezildi askyerim.net sohbet sunucularımızda evet yanlış duymadınız kadir ezildi içimizden birisi kendisini yakından tanıyanlar cok iyi bilirler kendisi internet fenomenidir, Sunucumuzda yıllardır bulunup bizlere gülen yüzü ve titizliği ile örnek olan kadir ezildi işleri yoğunluğu ile sunucumuza giremesede bizleri ziyaret etmeyide unutmuyor, sizde kadir ezildi ve onun gibi ünlüler ile sohbet etmek istiyorsanız tam adresindesiniz.

Temizlik takıntısı ile bilinen sosyal medya fenomeni Kadir Ezildi, hafta içi her gün Temizlik Benim İşim programını sunuyor. Yarışmacılara 5 gün boyunca temizlik yapmaları konusunda yardımcı oluyor. Gün sonunda diğer yarışmacılardan sonra kendisi de puanlama yapıyor. İzleyiciler Kadir Ezildi hakkında araştırma yapıyor.

 

 Toplam 11 Yorumlar
Effy`

Hahahahaaa ((:

aRtiSt

Bende merak ediyordum bu kadir kim diye buymus :) cok faydaşı bir konu olmus

Melike

Kadiirrrrrrrrrrrrrrrrr! Te mız lik kadirin isiiii:D

karabiber

Stendhal bu kıyağı artist LaL icin yaptı bence:)))kadir i izleyen hanimlar hemen temizliğe baslio ben dahil.Kadir` den iyi bir ev arkadasi olabilir :))

UqurCan

temizlik imanın yarısıdır ! lal abla :P

MupteLa

vayyy deli Kadirrr sendin hee

Dnz

Öyle kadir herkesin başına desem mi ))))

LeyLi

La La La La Laaaaaa :P Temiz Ve TatLı Çocuk Kadir EziLdi Seni Çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :) Stendhal Emeğine SağLık Eyw..

PoLen

Kadir annem izler hiç kaçırmaz ben temizlik yaparken kadir den utan erkek başına nasi eline yakışıyor der kadir ı baba işte anne dedim o temizler ben yatarım seni almazki pis dedi :))))))))) bi anne kızına dedi bunu burdan yetkililere sesleniyorum :))))))))

EsNur

Kadir rrrrrrrrrr:))))) temizlikte bi Arap sabunumu bilirim , bir de seni !!! :)))

Bir cevap bırakın.