Kaliteli Sohbet etmek isterseniz bizler buradayız 7/24 Sohbet ediyor ve sizleri bekliyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Odaları - Kaliteli Sohbet Chat Odaları Bedava Sohbet Ortamı | Seviyeli Sohbet Ortamı


Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Kaliteli Sohbet Sitesi olan Chat Odaları Sohbet Odaları Sitemize sizleride davet ediyoruz Güvenilir sohbet ortamı.
Merhaba değerli Askyerim kullanıcıları, sizlere bu makalemde, arkadaşlığın önemi ve değerini anlatmak istiyorum Öncelikle çocukluk arkadaşlarıma değinmek istiyorum, hani en temiz en saf olan çıkarsız kurulan o en güzel arkadaşlarımız Çok oyuncağımız olmasa bile kendi kurduğumuz “evcilik” oyunu ile gün boyu eğlenirdik . Renkli tabaklarımız yoktu, yoğurt kapları dururken neden pahalısını tercih ederiz ki Karnımız acıkınca herhangi birinin evine gidip annesine söylememiz yeterliydi hemencik ekmek arası peynir ve  domates ikilisini gelişigüzel doğrar ekmek arasına doldururdu teyzemiz. 🙂
Okula başlayınca çocukluk arkadaşlarında eksiklik olmaya başlar çünkü aynı sınıfa düşmeyince başka arkadaşlar ile tanışılır. Bu tamamen temiz yürekle yapılan bir şeydi aklımız erse kopar mıydık ..
Yine de yaz tatillerinde çocukluk arkadaşların ile vakit geçiriyorsun okulda göremediğin anların acısını 3 ay yaz tatilinde çıkartıyorsun..
Yaz ayının en güzel yanlarından biri de meyve ağaçları olurdu tabiri caizse dalardık ağaçlara 😛

Seviyeli Sohbet Odaları

Yakalanmamak için verilen o çaba ve heyecan anlatılamaz.  Ama tabii grubun en saf kızı olarak Melek teyzenin bir kova dolu suyunu basımdan aşağı tatmıştım. Keşke yine basımdan aşağı bir dolu kova su dökülse ve çocuk kalabilsem Büyüdük ve lise arkadaşların oluyor artık daha seçici oluyorsun.
Kurulan arkadaşlıklar çıkar uğruna olmaya başlıyor ve kendini iyice Sohbet  kapatmaya başlıyorsun Üniversiteye başlayınca artık sen de çıkar uğruna düşünmeye başlıyorsun çünkü yalnız kalmak yerine bunu yapmaya mecbur kalıyorsun Velhasıl yine yalnızsın içten içe Arkadaşlık böyle bir şey işte değerini zamanla kaybetmeye mahkûm hale getiren bizleriz bunu utanmadan sıkılmadan yapıyoruz.

Askyerim.Net

Siz siz olun arkadaşlığı basitleştirerek çıkarcı düşüncelerden uzak durun. Eğer karşınızda ki çıkarcı ise yol verin gitsin.. Ama size sizin kadar değer veriyorsa çıkarsızca o zaman o arkadaşınızı sıkı sıkı tutun, zaman geçirin eğlenin. Mobil Sohbet odaları Sayesinde ios andoid ve bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilirsiniz. Sizleride burada görmek bizleri mutlu edicektir ALLAH’A Emanet Olun Inanın sizin için çok iyi olacak . 🙂

Sohbet Odaları

Sohbet OdalarıBir cevap bırakın.